Zapisy na naukę pływania na rok szkolny 2016/2017

[title_box title="KLUB PŁYWACKI DELFIN CIESZYN" subtitle="Trenuj z najlepszymi dołącz do Nas już dziś!"]

Chciałbyś, by Twoje dziecko nauczyło się pływać? A może sam zechciałbyś przepłynąć kilka długości basenu, ale do tej pory nie miałeś okazji, żeby nauczyć się pływać? Dobrze trafiłeś. W naszym klubie znajdziesz to, czego szukasz!
W naszej ofercie znajduje się zarówno nauka pływania dla dzieci, jak i dorosłych. Dla bardziej wymagających i potrzebujących spersonalizowanego podejścia dostępna jest indywidualna nauka pływania.
Kadra naszych instruktorów została dobrana w bardzo staranny sposób. Wśród osób, które pracują w naszym ośrodku są wykwalifikowani profesjonaliści o wieloletnim stażu nauki pływania, potrafiący nawiązać kontakt z najmłodszymi, posiadający doświadczenie pedagogiczne i indywidualne podejście do każdego.
Dlatego, jeżeli szukasz lekcji pływania z profesjonalistami to doskonale trafiłeś. Podzielimy się z Tobą naszymi umiejętnościami i doświadczeniami, by doprowadzić Cie do perfekcji. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty zapraszamy na zajęcia. Z nami pływanie stanie się dużo łatwiejsze.

[title_box title="Nasze Standardy" subtitle="Pozwól nam realizować Waszą jak i naszą Pasję!"]
[dropcap]1[/dropcap]

[extra_wrap]
Doświadczenie.
38 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Nasz klub w swojej historii wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz Śląska, którzy pierwsze swoje "kroki" stawiali właśnie z nami!

[dropcap]2[/dropcap]

Najlepsze warunki treningowe.
Nie od dziś stawiamy sobie za cel udostępnić potencjalnym medalistą najlepsze warunki do trenowania. Grupy o najwyższym poziomie sportowym mają możliwość trenowania nawet 10 razy w tygodniu! Oczywiście składka nie ulega zwiększeniu po przez większa ilość godzin!

[dropcap]3[/dropcap]

Najlepszy sprzęt treningowy.
Na wyposażeniu klubu posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt treningowy, aby wyniki były jak najlepsze potrzeba iść z duchem czasu, a naszym celem jest znalezienie nowinek które ułatwia osiągniecie upragnionego sukcesu.