Nauka Pływania

Nauka pływania dla dzieci odbywa się dwa razy w tygodniu dla każdej grupy co pozwala w sposób optymalny nabywać umiejętności ruchowe w wodzie.

Grupy dobierane są pod względem wieku, ale również dotychczasowych umiejętności i ogólnej sprawności uczestnika co pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z bogatym doświadczeniem pedagogicznym gwarantują dużą dawkę świetnej zabawy, uśmiechu i satysfakcji.

Ponadto zajęcia są prowadzone według autorskiego planu treningowego dzięki któremu udało się nam wychować wielu wybitnych zawodników. Dysponujemy wszelkiego rodzaju sprzętem pływackim wykorzystywanym zarówno we wczesnym etapie nauczania jak i przy opanowywaniu sportowych odmian technik pływackich.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy, piątki oraz soboty na Basenie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Cieszynie.

  • Grupa N1 – poniedziałek, 15:45-16:30, piątek 15:45-16:30
  • Grupa N2 – środa 15:30-16:20, sobota 12:30-13:30
  • Grupa N3 – środa 16:45-17:45, sobota 12:30-13:305

Miesięczna składka członkowska za naukę pływania dla dzieci w roku szkolnym 2021/2022 140 zł – bez żadnych ukrytych kosztów!!

W cenę wliczone jest wejście na basen, rezerwacja toru basenowego.
Składka jest opłatą stałą bez względu na liczbę godzin zajęć w miesiącu.

Dlatego, jeżeli szukasz zajęć z pływania w profesjonalnym klubie to doskonale trafiłeś. Podzielimy się z Twoim dzieckiem naszymi umiejętnościami i doświadczeniami. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty zapraszamy na zajęcia. 

Z nami pływanie stanie się dużo łatwiejsze.

Nauka pływania
Indywidualne podejście
1700x1100 1
Świetna zabawa
1700x1100 2
Sprawdzone metody
1700x1100 3
Grupy o różnym zaawansowaniu
1700x1100
Zapisz się już dziś!

Masz pytania? Zadzwoń

660 749 175

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Formularz rejestracyjny

684

Doświadczenie

40 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Nasz klub w swojej historii wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz Śląska, którzy pierwsze swoje "kroki" stawiali właśnie z nami!

Najlepsze warunki treningowe

Nie od dziś stawiamy sobie za cel udostępnić potencjalnym medalistą najlepsze warunki do trenowania. Grupy o najwyższym poziomie sportowym mają możliwość trenowania nawet 10 razy w tygodniu! Nikt nie daje takich możliwości jak my!

Najlepsi trenerzy

W naszym klubie pracują trenerzy którzy jako jedyni na Śląsku Cieszyńskim co roku zdobywają medale Mistrzostw Śląska. Posiadają oni oprócz wiedzy związanej z samą „wodą” także dużą wiedzę z zakresu treningu siłowego, streachingu oraz dietetyki strikte przeznaczonej dla pływania sportowego.

Najlepszy sprzęt treningowy

Na wyposażeniu klubu posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt treningowy, deski pływackie, gumy treningowe, specjalistyczny sprzęt do mierzenia zakwaszenia mięśniowego, zestaw kamer do wideoanalizy i masę innych ciekawych przyrządów bo aby wyniki były jak najlepsze potrzeba iść z duchem czasu, a naszym celem jest znalezienie nowinek które ułatwia osiągniecie upragnionego sukcesu.

Kinga Macura

Kinga stawiała pierwsze swoje kroki właśnie z nami. Dziś jest Multi mistrzynią Mistrzostw Śląska.
Kinga Macura
Zawodniczka